Битва за врожай на Чернігівщині: місцеві звинувачують поліцію у змові з рейдерами (відео)

19 липня у с.Івківці на Прилуччині в ДГ «Івківці» НААН України стався масштабний конфлікт за участі поліції та селян. Мешканці села вважають, що поліція підтримує рейдерів, блокує роботу селян, і через це вони не можуть зібрати врожай з поля. 

«Ми намагалися захищатися від рейдерів, та перешкоджали їм заїхати на поле і зібрати наш рапс. Врожай належить Державному підприємству дослідного господарства «Івківці» Миронівського інституту пшениці імені В.М.Ремесла Національної академії аграрних наук України. І замість підтримки, з боку поліції почалися ганебні притискання. Вони почали силою розганяти жінок та чоловіків» – розповідає один з учасників конфлікту.

“Після всієї тієї вакханалії, яка упродовж двох тижнів відбувається на полях Прилуччини, я більше не бачу інакшого шансу порятунку цієї держави як відставка Авакова. Я бачив як опускались голови у спепризначенців, як вони, відвертаючись від об’єктивів, ніби виправдовувались: “ми все розуміємо, але в нас наказ”. Я чув щось подібне взимку 2013-го – тоді все закінчилося кров’ю. Тоді МВС керував не Аваков, а Захарченко. Втім, вже й не знаю хто з них небезпечніший. І наостанок: слідчий у справі проти директора держпідприємства взяв відвід – не захотів таврувати власного імені. Ці хлопці у балаклавах, яких керівництво МВС кинуло на наших матерів, відвід взяти не можуть. Вони йшли на службу, щоб боротись з організованою злочинністю, але ОЗУ давно змінило вулицю на затишні кабінети. Країна, де сини б’ють матерів, приречена..” – повідомляє на своїй сторінці у соцмережах Назаренко Віталій.

0

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

Grebinky

0
Коментарі: 0Публікації: 90Реєстрація: 28-06-2019
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю