Apple випустила спеціальну версію iPhone для хакерів

Це не звичайний iPhone.

Протягом багатьох років Apple стверджувала, що її пристрої безпечніші, ніж продукти конкурентів. Однак ця безпека ґрунтується саме на обмеженні доступу до програмного забезпечення. Тепер компанія готова піти іншим шляхом. Apple оголосила про випуск спеціальних айфонів, які даватимуть ширший доступ до системних файлів.

Телефони SRD будуть відрізнятися від споживчих моделей версією прошивки з практично необмеженим доступом до різних елементів iOS. Користувачі таких пристроїв зможуть «заглядати» в корінь файлової системи і запускати кастомні команди. Apple відзначила, що такі смартфони не призначені для особистого використання і створені лише для того, щоб дослідники змогли «перевірити їх на міцність».

Отримати пристрій зможуть лише учасники програми пошуку вразливостей. При цьому за умовами угоди їм заборонено передавати результати своїх досліджень третім особам.

Компанія заявила, що якщо дослідники виявлять вразливість за допомогою SRD, вони обов’язково повинні повідомити про це компанію або відповідну третю сторону, якщо така згадується в коді. Потім Apple спробує вирішити проблему.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

Grebinky

0
Коментарі: 0Публікації: 90Реєстрація: 28-06-2019
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю