Стаховський назвав основні проблеми Динамо

У футболі як і в тенісі – кожна маленька деталь відіграє якусь дуже важливу роль чи то на початку сезону, чи то в середині, чи в кінці. 

Про це заявив український тенісист Сергій Стаховський.

“Які зараз основні проблеми в Динамо? Чесно кажучи, я думаю, що це – керівництво і менеджмент. Немає створеної міцної системи. Там непогані гравці, реально. З такими виконавцями потрібно спокійно конкурувати з Шахтарем. Але через те, що немає системи – йде не все добре. У футболі як і в тенісі – кожна маленька деталь відіграє якусь дуже важливу роль чи то на початку сезону, чи то в середині, чи в кінці. Кожна деталь складає ось цей пазл під назвою результат. Інколи ти можеш робити все правильно, але результат буде негативний, але від себе ти знаєш – що ти зробив максимум, ти віддав від себе все. А коли ти починаєш думати, що там можна було зробити ось так, а там ще якось – то ось в таких випадках з’являється невпевненість, адже можна було зробити і інакше. Через такі речі невпевненість передається і на футболістів.  Гравці потім теж починають випадати. Футбол, як теніс – на початку матчу рахунок 0:0. Хто виграє невідомо і програти можна невідомо кому.

Але дуже важливий ось цей системний підхід. Я не казатиму, що я не люблю Шахтар, я просто за них не вболіваю. Тільки крім тих матчів, коли вони не грають в єврокубках – бо я підтримую усі українські клуби на євроарені, вони борються за коефіцієнти. Але я не можу не поважати систему Шахтаря, якою вони її створили і як вона зараз працює. Якщо б Динамо було спроможне зробити щось подібне то Динамо було б набагато успішніше. При всьому цьому кияни зараз на одну-дві голови в цьому плані нижче за гірників”, – зазначив Стаховський.

Тенісист дав інтерв’ю ще перед призначенням Луческу на посаду головного тренера Динамо.

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю