ГРЕБІНКИ ПРАГНУТЬ ПОВТОРИТИ УСПІХ

Тріумфатор прагне повторити успіх

«Гребінки» у першому чвертьфінальному матчі Кубка Васильківщини розгромили «Металург» на його полі.

Гребінківці забили суперникові аж шість «сухих» м’ячів, взявши ворота суперника у кожному таймі. В першій сорокап’ятихвилинці відзначилися Сергій Пурик і Дмитро Черниш, а в другому таймі стрілецькі автографи у чужих воротах залишили Ігор Репа, Владислав Глитень, Василь Шегда та Віталій Служавий — 6:0. Відтак повторний поєдинок обернувся хіба що на формальність…

Склад «Гребінок» був таким: Барібан, Репа, Д. Стоян, В. Грицай (Лісовенко, 55), О. Грицай, Шевченко (М. Случинський, 65), Мельник (Якименко, 58), Пурик (В. Случинський, 53), Глитень (Служавий, 68), Калініченко (Шегда, 51), Черниш (Бенедичук, 51).

«Аякс» поступився «Зеніту» в рідних стінах — 0:2. Обидва голи стали результатом чудового взаєморозуміння Андрія Полещука з партнерами.  У першому таймі він доставив м’яча у дальній кут воріт Сергія Бондаря після передачі з флангу, котру виконав Тимофій Семенюк. А на старті другої половині матчу він, скориставшись зручною передачею Руслана Купріянчука, реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером.

«Зеніт» зіграв таким складом: Дигало, Т. Семенюк (Солов’ян, 79), А. Семенюк, Полещук (Хом’яков, 68), Цапук (Бойко, 76), Гаврилюк, Миколайчук, Купріянчук (Ткаченко, 88), Рябокінь, Савенко (Швиденко, 85), Олексюк.

Відкритий Кубок Васильківського району з футболу. ¼ фіналу. Перші матчі

15 липня, середа

«Металург» (Калинівка) — ФК «Гребінки» — 0:6 (Пурик, 13, Черниш, 30, Репа, 53, Глитень, 55, Шегда, 60, Служавий, 85).

«Аякс» (Ксаверівка) — «Зеніт» (Лосятин) — 0:2 (Полещук, 45, 54). Вилучення: Свищ (А, 81).