Чого очікувати Україні, якщо Цепкало або Тихановська виграють вибори в Білорусі

Вибори у Білорусі мають відбутися 9 серпня. Більшість опонентів чинного президента Олександра Лукашенка вже за ґратами або втекли. Дружини деяких із них об’єднались, щоб проводити передвиборчу кампанію.

Чого очікувати Україні від перегонів за президентське крісло у випадку виграшу опонентів Лукашенка – в ексклюзивному інтерв’ю розповів Валерій Цепкало.

Дружина опонента Лукашенка Валерія Цепкала – Вероніка зараз разом із єдиною опозиційною до Лукашенка кандидаткою у президенти Світланою Тихановською Опозиційні кандидати в Білорусі об’єдналися проти Лукашенка: що може змінитись проводить передвиборчу кампанію.

Цепкало розповів, якщо вони виграють, тоді Білорусь не буде ні кого звинувачувати у всіх проблемах, а з Україною будуть чудові відносини.

У нас буде нова Білорусь, яка не звинувачуватиме нікого із сусідів у своїх бідах. У Лукашенка, як у людини такого складу розуму – у нього завжди всі винні. Немає жодної країни, крім Венесуели, з якою були б хороші відносини,
– наголосив Цепкало.

Опонент Лукашенка додав, що Венесуела – це той зразок неефективної економіки, відсутності зацікавленості від результату, яка в певній формі і проявляється в Білорусі.

“Ми зараз починаємо розуміти, що йдемо приблизно цим шляхом, де бізнес криміналізували, а громадян стерилізували”, – вважає Цепкало.

Хто “завинив” Лукашенку?

“Росія винна зі своїм Россільгоспнадзором, Україна винна, що намагалась експортувати революцію, але він зміг затримати бойовиків, які на джипі проривалися зі зброєю й хотіли вчинити державний переворот. Прибалти – у тому, що підкидали якихось ведмедиків, польський МЗС теж там якісь інтриги проводить. Я вже не кажу про комісарів ЄС і змови держдепа США”, – розповів Цепкало про Лукашенка.

Що відомо про вибори президента Білорусі?

 З 4 серпня у Білорусі розпочалось дострокове голосування на виборах президента. Воно триватиме до 8 серпня. Основне голосування відбудеться у неділю, 9 серпня.

Там заборонили публікувати реальні дані соцопитувань про підтримку кандидата в президенти Олександра Лукашенка. Однак місцеве видання “Наша Ніва” таки оприлюднило результати опитування до набуття чинності цієї заборони. Як виявилось, лідера Білорусі Олександра Лукашенка підтримують усього 3% населення.

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю