Галина Третьякова назвала недостатню заробітну плату парламентаріїв

Представник президентської партії вважає низькою не тільки зарплату, але і виплати на організацію роботи нардепа.

Третьякова о родственниках пропавших без вести на Донбассе - они ...

Депутат від Слуги народу, голова комітету соцполітики Галина Третьякова назвала недостатню заробітну плату парламентаріїв, щоб якісно виконувати роботу. Про це повідомляє hromadske.

“Депутатська заробітна плата вона не тільки для депутата. Вона невелика, можна навіть сказати, що в реаліях для того, щоб забезпечити роботу народного депутата, вона замала”, – вважає Третьякова.

Вона уточнила, що депутатам нараховують в середньому 42 тисячі гривень на місяць “брутто”, а “на руки” (після вирахування податків) вони отримують 32-35 тисяч в залежності від того, чи брав парламентарій відпустку.

“Тут дуже якісь цікаві правила нарахування, тому зарплату ми отримуємо раз на місяць, у нас немає авансів. Нас весь час смикають, це один раз в місяць, місяць пройшов, ти отримуєш її 10-15 числа, не встигаєш якось сформувати свої витрати, для того, щоб це робити”, – зазначила депутат.

Ще Третьякова назвала більшою проблемою “низькі виплати” на організацію роботи народного депутата.

“Народний депутат зобов’язаний мати юридичну підтримку, організаційну … повинен бути контроль того, що відображається в ЗМІ. Крім того, повинен бути особистий помічник, який буде твій розклад (формувати)… На помічників ця сума, яка надається – 42 тисячі гривень на чотирьох осіб. Це мало”, – вважає нардеп.

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

Grebinky

0
Коментарі: 0Публікації: 90Реєстрація: 28-06-2019
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю