Затримано колишнього в.о. Голови Укравтодору

20 липня 2020 року на території Республіки Польща спільною слідчою групою України та Республіки Польща затримано колишнього високопосадовця, який у період з жовтня 2016 до жовтня 2019 років обіймав посаду виконувача обов’язків Голови Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор).

Прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора затриманому погоджено повідомлення про підозру у тому, що він на території України, діючи за попередньою змовою групою осіб, висловив ряд прохань в отриманні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі (ч. 4 ст. 368 КК України).

За даними слідства, ексвисокопосадовець, використовуючи своє службове становище в Україні, вимагав в учасників тендерних процедур Укравтодору неправомірну вигоду за надання переваг та в подальшому використання своїх повноважень в інтересах компаній, які брали участь у публічних закупівлях щодо будівництва, ремонту та реконструкції автомобільних доріг державного значення.

За наслідками скоординованих заходів спільної слідчої групи, здобуто докази корупційних дій громадян України, Республіки Польща та третіх країн. 20 липня 2020 року на території Республіки Польща та України одночасно розпочато понад 55 обшуків.

0

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

Grebinky

0
Коментарі: 0Публікації: 90Реєстрація: 28-06-2019
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю