Віктор Ляшко розповів, чи загрожує коронавірус місцевим виборам

Місцеві вибори, призначені на 25 жовтня, пройдуть за новим Законом. Виборчий кодекс, який набув чинності в цьому році, змінює процес висунення кандидатів і саму процедуру голосування.

Через три місяці українці відправляться на виборчі дільниці, де їм видадуть по кілька бюлетенів для голосування за місцеву владу. Правила, за якими відбудуться вибори сільських, селищних і міських голів, за великим рахунком, залишилися колишніми. Як і форма бюлетенів. Змінилося хіба що умова для проведення двотурового голосування.

Головний санітарний лікар країни і заступник міністра охорони здоров ‘я Віктор Ляшко заявив, що проведення місцевих виборів в Україні на тлі пандемії коронавірусу можливо.

“Якщо ми дотримуємося правила карантину, створюємо умови для цього, то, як показало ЗНО, можемо провести вибори в Україні без будь-яких проблем, ризиків для ускладнення епідситуації і для здоров ‘я наших громадян, – зазначив він.

Однак він акцентував, що якщо вся країна стане червоною зоною, то, можливо, доведеться обмежувати проведення масових заходів.

Раніше, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що Україні потрібно підготуватися до можливих двом новим сплесків захворюваності коронавірусом, які можуть виникнути в сезон грипу.

За рішенням Міносвіти та МОЗ школи з першого вересня почнуть роботу в звичайному режимі. Винятком стануть навчальні заклади в регіонах з високим рівнем інфікування коронавірусом.

Проведення місцевих виборів в окупованих бойовиками районах Донбасу можливе лише після всеохоплюючої деескалації, виведення російських військ і за виконанні ряду інших умов.

Лідер парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив про те, що коаліційна угода може бути підписана у вересні.

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю