Військову частину у Василькові відвідав Президент України Володимир Зеленський

Як повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Народний депутат України Олександр Дубінський військову частину у Василькові з нагоди святкування Дня Державного прапора України та на передодні Дня Незалежності України відвідав Президент України Володимир Зеленський, ця інформація підтверджується і на офіційній сторінці Офісу Президента України.

«Синьо-жовтий стяг сьогодні є символом спротиву й боротьби за життя для Донбасу та Криму, тому в День Державного прапора України важливо бути з тими, хто захищає державний стяг і забезпечує нам вільне життя. Президент Володимир Зеленський взяв участь у церемонії підняття Державного прапора України на військовому летовищі у Василькові Київської області.» – зазначається на сторінці Офісу Президента.

 

Президент Володимир Зеленський передав до підрозділів Збройних сил України для виконання завдань 132 зразки озброєння та військової техніки, 38 одиниць засобів зв’язку та 78 приладів спостереження.

У День Державного прапора України Президент Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» сестрі сержанта Сергія Михальчука, який був удостоєний звання Героя України посмертно. Глава держави також вручив бойові прапори та стрічки до них командирам частин, які отримали почесні найменування за бойові заслуги, мужність, високий професіоналізм та з огляду на зразкове виконання поставлених завдань особовим складом.

Зустрічали Президента у Василькові і мешканці села Вільшанська – Новоселиця, що під Васильковом, місцеве агропідприємство СВК «Новоселицький» яких вже півтора року як рейдерується і за допомогою в подоланні цього рейдерства селяни неодноразово зверталися особисто до Гаранта їхніх конституційних прав на землю Володимира Зеленського – цього разу Президент до селян не вийшов. Як відомо із ряду журналістських розслідувань рейдерують СВК «Новоселицький» люди з його наближеного оточення, а саме екс-керівник Офісу Президента України Андрій Богдан та його бізнес-партнер Народний депутат України від Слуги Народу, голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський. Замовником рейдерського захоплення селяни називають місцеву латифундистку Тетяну Засуху

Селяни Вільшанської-Новоселиці не втрачають надії на перемогу в їхній боротьбі та сподіваються, що прапор перемоги також буде піднятий ними над їхнім підприємством. 

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

nikolas

0
Коментарі: 0Публікації: 18Реєстрація: 15-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю