Вчителям не потрібно робити тести на коронавірус напередодні навчального року – МОЗ

За словами Степанова, тест потрібно зробити, якщо у вчителя є симптоми коронавірусної хвороби або у разі його контакту з особою, у якої підтверджено COVID-19.

Вчителям не потрібно робити тести на коронавірус напередодні навчального року. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції.

«Така функція не передбачена (тестування вчителів на коронавірус – УНІАН). В цьому немає потреби. У нас все, що стосується тестування, дуже чітко передбачено законодавством, нормативною базою, відповідними наказами МОЗ: хто саме потребує проведення тестів, у яких випадках. Такого механізму або розділу щодо проведення тестування вчителів немає», – сказав він. За словами Степанова, тест потрібно зробити, якщо у вчителя є симптоми коронавірусної хвороби або у разі його контакту з особою, у якої підтверджено COVID-19.

Нагадаємо, у Міносвіти запропонували новий формат свята першого дзвоника у школах. Раніше у Міносвіти розповіли, яким має бути навчання з 1 вересня. Зокрема, у відомстві хочуть, щоб діти тільки під час уроків знімали маски, і рекомендуватимуть змішану форму навчання.

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю