В уряді розповіли, де через коронавірус не відкриють школи

Відкриття загальноосвітніх шкіл і початок нового навчального року залежать від конкретних епідемічних ситуацій на місцях. Про це розповів Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

«Школи не будуть працювати виключно у тих містах або районах, де буде встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. В усіх інших – зелений, жовтий і помаранчевий – вони будуть працювати у звичайному режимі з чітким дотриманням правил. Це користування масками та інші», – повідомив міністр.

Ми вже повідомляли, що у деяких регіонах начебто не збираються зважати на поділ країни на зони і рекомендації чи вказівки уряду. Так, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що з 1 вересня школярі підуть до школи і розпочнуть повноцінне навчання, незважаючи ні на що.

“Що це за поділ на зони? Країна – це не зона. Вони з нами про це не радилися, поділивши Україну на зони. Що це за експерименти з людьми? Тому ми готуємось із першого вересня повноцінно. Я не хочу, щоб другі зміни були. Що це за навчання? Як вчитель має навчити? Вони нам гроші не дають з Києва, ми самі дофінансуємо, – то пішли вони лісом зі своїми рекомендаціями”, – заявив Марцінків нещодавно під час робочої наради з місцевими чиновниками.

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю