В оточенні Зеленського є “кріт”, який зливає росіянам секретну інформацію, – Гончаренко

Народний депутат України Олексій Гончаренко (фракція “ЄС”) звинуватив оточення президента України Володимира Зеленського у зливі ворогам секретної інформації про таємну спецоперацію українських спецслужб з затримання російських бойовиків ПВК “Вагнера”

“Ситуація із затриманням “вагнерівців” у Мінську і поверненням їх на Росію обростає новими подробицями. Насправді, це українські спецслужби розробили спецоперацію із затримання “вагнерівців”. І Білорусь тут спочатку була ні до чого”, – заявив нардеп.

За наявною у Гончаренка інформацією, українські спецслужби збиралися затримати 32 найманця з Росії, які воював на Донбасі.

“Їх нібито повинні були відправити воювати до Венесуели рейсом Мінськ-Стамбул (і далі), після чого затримати в одному з аеропортів України. Але хтось злив цю інформацію і “вагнерівці” залишилися в Білорусі, а Лукашенко скористався ситуацією”, – зазначив він.

“Операція провалилася. І з вини кого? Без сумнівів, з вини “крота”, який займає вкрай високий пост і входить в оточення Зеленського. Оскільки на Росії знають, хто розробляв цю спецоперацію, то на них скоро почнуться нападки. Буде дуже показово. Необхідно спостерігати за ситуацією”, – наголосив Гончаренко.

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю