У місті Василькові місцевий парк “Слави” перейшов у власність родини місцевого кримінального авторитета

Як повідомляє місцевий активіст міста Васильків Київської області  Богдан Матата на своій сторінці у соціальній мережі Facebook   місцевий парк «Слави», який серед населення міста більше відомий як парк «Берізки», перейшов у власність громадянина Алексаняна Івана Мехаковича.

В своєму посту активіст запитує публічно: «Хто керує містом? Українці чи етнічні бандугрупування?»

Редакція GREBINKY.INFO  вирішила з’ясувати хто ж цей щасливчик – власник міського парку і хто ж таки керує містом?

Як вдалося з’ясувати редакції з відкритих джерел, власник  парку «Слави» (парк «Берізки») Алексанян Іван Мехакович  – рідний син  депутата Васильківської міської ради Алексаняна Мехака Ваняєвича.

       АЛЕКСАНЯН МЕХАК ВАНЯЄВИЧ

Мехак Алексанян окрім того, що є місцевим депутатом, також є доволі і успішним місцевим бізнесменом, який має у власності місцевий центральний готель «Ярославна», готельно-розважальний комплекс «Золотий лев», десятки об’єктів нерухомості (земельні ділянки, будинки, квартири, виробничі приміщення і т.д.), автомобілі VIP-класу, зокрема є власником ряду МАФів на центральній площі міста Васильків тощо.

Такий успіх  Мехаку Ваняєвичу «не впав з неба» – це є результатом його «кропіткої праці» на ниві криміналітету, оскільки Алексанян Мехак Ваняєвич відомий з 90-их років в місцевих (і не тільки) кримінальних колах як  «Мішка Армян» – (посилання на згадування у ЗМІ https://www.obozrevatel.com/news/2009/12/30/216520.htm

https://ord-ua.com/2005/01/28/zasushennaya-oblast/)

Тому, по суті, відповідь на запитання активіста Богдана Матати «Хто керує містом? Українці чи етнічні бандугрупування?» – є риторичною…

 

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

nikolas

0
Коментарі: 0Публікації: 18Реєстрація: 15-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю