НАФТА ПОДЕШЕВШАЛА НА ТЛІ ЗНИЖЕННЯ ПОПИТУ НА ПАЛЬНЕ

В ході азіатських торгів ціни на нафту знизилися. Причина – менше, ніж очікувалося, скорочення запасів сирої нафти і збільшення запасів бензину в США.  Також є дані про зменшення попиту на паливо.

Опубліковані Управлінням енергетичної інформації (EIA) дані показали, що за останні чотири тижні попит на паливо знизився на 14% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.  

EIA також повідомило про скорочення запасів сирої нафти в США на 1,632 млн бар.  за підсумками минулого тижня.  Це менше прогнозного зниження – 2,670 млн бар. Раніше Американський інститут нафти (API) повідомив про падіння на 4,264 млн бар.

Вартість бареля жовтневої нафти Brent 20 серпня до 8:25 за Києвом склала $ 45,02 (-0,77%). Барель вересневої нафти WTI торгувався по $ 42,70 (-0,95%). Попередні торги завершилися на рівні $45,37 і $43,11 відповідно.

Деякі інвестори очікують подальшого зниження запасів чорного золота.

«Ми очікуємо, що загальні запаси сирої нафти в найближчі тижні будуть наближатися до 5-річної середньої значенням, оскільки видобуток в США залишається низьким», –  відзначили аналітики Capital Economics.

Тим часом, міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдель Азіз бен Салман під час засідання спільної міністерського комітету з моніторингу (JMMC) ОПЕК+ передбачив, що світовий попит на нафту відновиться до рівнів, що існували до COVID-19, вже в IV кварталі.

На засіданні розглядалося питання про дотримання скорочень видобутку, саудівський міністр закликав членів ОПЕК+ виконати угоду цього органу щодо скорочення видобутку.

Проте, в проекті заяви OПЕК+ зазначається, що нові спалахи COVID-19 в декількох країнах, таких як Південна Корея, представляють серйозну загрозу для відновлення попиту на паливо.

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю