Комунальники перерахували киянам за неякісні послуги 32 млн грн

Із початку року комунальні керуючі компанії здійснили перерахунок у бік зменшення споживачам за послуги на суму 32 мільйони гривень.

Про це повідомив начальник Управління (інспекції) самоврядного контролю Станіслав Москалевський, передає КМДА.

Чому зробили перерахунок:

 • основну частину перерахунку керуючі компанії здійснюють самостійно і за зверненням мешканців у разі ненаданих чи неякісно наданих послуг;
 • також протягом шести місяців поточного року Управління (інспекція) самоврядного контролю КМДА обстежила 928 житлових будників. Управління провело 172 перевірки з неякісного обслуговування, що теж ставало підставою для проведення перерахунку.

«Проводиться перерахунок у разі неякісного прибирання прибудинкової території, сходових клітин, технічного обслуговування ліфтів, обслуговування систем диспетчеризації, технічного обслуговування та поточного ремонту систем протипожежної автоматики та димовидалення, поливу клумб та газонів, енергопостачання ліфтів тощо», – зауважив Станіслав Москалевський

Перерахунок за неякісну комуналку 💡

Також здійснено коригування нарахувань на користь споживачів за послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання виконавцями послуг КП «Київтеплоенерго» та ТОВ «Євро-реконструкція» на суму близько 2 млн грн.

Управління здійснювало у період карантину контроль за дезінфекцією ліфтових кабін, сходових клітин та під’їздів житлових будинків, що обслуговуються КП «Керуючі компанії з обслуговування житлового фонду районів м. Києва».

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю