КМДА: В гуртожитку КПІ зафіксовано масштабний спалах COVID-19 – захворіли 52 людини

В гуртожитку Інституту спецзв’язку і захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ім.Ігоря Сікорського” зафіксовано спалах коронавірусу. Зі 152 мешканців лабораторно підтверджено 52 випадки захворювання COVID-19.

В одному з гуртожитків КПІ лабораторно підтверджені 52 випадки захворювання коронавірусів серед курсантів, всього в гуртожитку проживають 152 курсанти. Про це повідомляє пресслужба КМДА в неділю, 26 липня.

“Перші чотири випадки були виявлені з 22 по 24 липня. За вчора в закладі протестували ще 61 курсанта, які були в контакті з хворими. Серед них сьогодні – 48 позитивних результатів дослідження методом ПЛР”, – йдеться в повідомленні.

У гуртожитку проводяться необхідні заходи щодо дезінфекції.  Всі контактні особи під контролем.  Щоб запобігти поширенню інфекції серед курсантів, в гуртожитку визначені місця для ізоляції хворих.

Раніше ASPI news повідомляло, що глава МОЗ Максим Степанов заявив, що прийнято рішення про введення нових термінів адаптивного карантину. Наступний етап протиепідемічного карантину вступає в дію з 1 по 31 серпня. Також Степанов упевнений, що кошти, які були виділені на боротьбу з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, повинні у своєму об’ємі покрити негативний вплив кризи на Україну.

КПИ. Фото: kievnet.ua

 

 

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю