Фанатична жага влади. Баласинович повзала на колінах під Верховною Радою

Про це повідомляє інформаційний портал “www.grebinky.info” з посиланням на публікацію Tatyana Barkovskaya у Facebook.

“Сьогодні голова Всильківської районної ради, Баласинович Наталья повзала на колінах під ВР. Фанатична жага влади, і неймовірна жадоба до грошей затьмарила людині розум, і опуститила представника тисячного населення Васильківщини, представника районної влади, на коліна. Ганьба…!!!!!

Основні претензії не зручність скуплятися на базарі в Білі Церкві, лікуватися у Фастові, чи Обухові…Могила її батька… і ще якась маячня.

А між тим, жителі села Рославичі, проживають саме отаке життя, якого так панічно боїться Баласинович. Щоб купити електричну лампочку вартістю 12грн,.нам, рословчанам потрібно заплатити 60грн, за дорогу.

І потратити півдня часу. За 5 років Баласинович нічого не зробила, щоб покращити життя людям. За 5 років під ВР збиралися мітинги, люди стояли проти підвищення тарифів, касових апаратів, обманутих вкладників, низьких пенсій, підвищення пенсійного віку…

І жодного разу Баласинович Наталья не підтримувала публічно простих людей.

Вона не роглядала звернення, не зустрічалась з людьми в селах, не проводила персональні зустрічі, принижувала журналістів. Баласинович подруга Чубенко Віри, вона підтримує злочинницю в судах і цим все сказано!!!” – говорить вона.

Сьогодні голова Всильківської районної ради,Баласинович Наталья повзала на колінах під ВР . Фанатична жага влади , і неймовірна жадоба до грошей затьмарила людині розум, і опуститила представника сто тисячного населення Васильківщини ,представника районної влади, на коліна. Ганьба…!!!!!Основні претензії не зручність скуплятися на базарі в Білі Церкві , лікуватися у Фастові, чи Обухові…Могила її батька… і ще якась маячня. А між тим, жителі села Рославичі ,проживають саме отаке життя, якого так панічно боїться Баласинович. Щоб купити електричну лампочку вартістю 12грн,.нам , рословчанам потрібно заплатити 60грн, за дорогу. І потратити півдня часу. За 5 років Баласинович нічого не зробила, щоб покращити життя людям. За 5 років під ВР збиралися мітинги , люди стояли проти підвищення тарифів, касових апаратів, обманутих вкладників, низьких пенсій, підвищення пенсійного віку… І жодного разу Баласинович Наталья не підтримувала публічно простих людей. Вона не роглядала звернення, не зустрічалась з людьми в селах ,не проводила персональні зустрічі, принижувала журналістів. Баласинович подруга Чубенко Віри, вона підтримує злочинницю в судах і цим все сказано!!!

Опубліковано Tatyana Barkovskaya Середа, 15 липня 2020 р.

0

Автор публікації

Офлайн 3 дні

Grebinky

0
Коментарі: 0Публікації: 90Реєстрація: 28-06-2019
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю