Facebook вперше видалив допис Трампа за поширення фейку про COVID-19

У своєму пості Дональд Трамп стверджував, що діти «фактично невразливі перед COVID-19»

Соціальна мережа Facebook вперше видалила допис президента США Дональда Трампа. Його звинуватили в поширенні неправдивої інформації про коронавірус і порушенні правил мережі, повідомляє The Guardian.

В публікації президента США було відео виступу на Fox News, в якому він помилково стверджував, що діти «фактично невразливі перед COVID-19». При цьому медичні дослідження доводять, що діти й молодь також вразливі перед коронавірусом.

«Це відео містить помилкові твердження про те, що група людей невразлива перед COVID-19, що є порушенням нашої політики щодо шкідливої ​​дезінформації», – пояснили своє рішення у Facebook.

Раніше платформа мікроблогів Twitter позначила пост президента США Дональда Трампа як недостовірний. Cоцмережа Twitter маркувала пости глави Білого дому, де той розкритикував ідею губернатора Каліфорнії щодо проведення виборів президента за допомогою пошти та запропонував дізнатися більше інформації про такий спосіб голосування.

Нагадаємо, за останні п’ять місяців – з кінця лютого до середини липня – кількість молодих людей, які захворіли на коронавірус збільшилась втричі. Про це свідчать дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю