Відбулась щотижнева апаратна нарада

14 липня 2020 року відбулася щотижнева апаратна нарада, під час якої заслухали стан справ у відділах міської ради, старостатах та комунальних підприємствах, а також обговорили найбільш актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади. Зокрема йшлося про підготовку до чергової 36 сесії міської ради, яка відбудеться 23 липня о 14 годині в приміщенні Міського будинку культури. 16 липня відбудеться засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування для розгляду проєктів рішень, що виносяться на сесію.

Далі обговорили запровадження програмного комплексу «Соціальна громада» на території Гребінківської ОТГ. “Соціальна громада» – це сучасне IT-рішення, яке дозволяє приймати документи на оформлення соціальних виплат максимально наближено до людей. Все, що для цього потрібно – працівник на робочому місці, комп’ютер та інтернет. Прийом документів від громадян можуть здійснювати навіть старости, тобто можливо наблизити адмінпослуги не тільки до ОТГ, але й до мешканців кожного старостату. Електронні копії документів, прийняті через „Соціальну громаду”, будуть одразу потрапляти в управління соціального захисту населення, що скоротить час прийняття рішення майже вдвічі. Через програмний комплекс мешканці об’єднаної громади зможуть оформити 67 послуг, зокрема найпопулярніші серед населення – житлові субсидії, пільги, допомоги та виплати тощо.

Також триває підготовка до Дня міста. На жаль цього року неможливо проводити масові заходи, але кожен мешканець може взяти участь у конкурсі відеороликів та фоторобіт присвячених рідному місту. До 25 липня приймаються заявки для участі в конкурсі на електронну адресу відділу культури і туризму міської ради grb_cultura.otg@ukr.net. Переможці отримають грошові сертифікати:

за І місце – 3000 грн.;

за ІІ місце – 2000 грн.;

за ІІІ місце – 1000 грн.

Чекаємо на ваші фотографії та відеоролики.

Крім того, детально зупинилися на таких питаннях: стан виконання бюджету; завершення ЗНО; ремонт каналізаційної системи ЗДО «Теремок»; заключення договорів на вивезення ТПВ та інші.

За результатами наради надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

Grebinky

0
Коментарі: 0Публікації: 90Реєстрація: 28-06-2019
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю