Олександр Дубінський представив громаді Наталю Збаращенко як кандидата від партії на голову Гребінківської ОТГ.

https://global-uploads.webflow.com/5e6d470b9ec0826d30d39aa7/5f2aadf395429e443fbfedb6_01.jpg

8 липня під час зустрічі з представниками Гребінківської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) голова Київської обласної організації партії «Слуга Народу», народний депутат України Олександр Дубінський та голова селищної ради Гребінок Наталя Збаращенко оголосили про створення п’ятирічного плану розвитку Гребінківської ОТГ, як повідомляє на сторінці у  Гребінки Інформатор.

«Народний бюджет, народна ОТГ та народне розуміння того, що відбуватиметься далі, – це наше завдання», – наголосив Олександр Дубінський, пояснивши, що кожен кандидат на голову ОТГ від «Слуги Народу» має представити такий план розвитку, який обов’язково буде обговорений із громадою.

Також голова Київської обласної організації «Слуги Народу» представив громаді Наталю Збаращенко як кандидата від партії на голову Гребінківської ОТГ.

Наталя Збаращенко взяла на себе зобов’язання створити разом із громадою такий план та затвердити його перед своїм офіційним висуванням на голову Гребінківської ОТГ від політичної партії «Слуга Народу».
До Гребінківської ОТГ увійшли: Гребінківська, Вільшансько-Новоселицька, Дослідницька, Ксаверівська, Лосятинська, Пінчуківська, Саливонківська, Соколівська та Тростинсько-Новоселицька громади.

Місцеві, долучайтеся! Створюємо народний план розвитку громад разом!

Подавати свої пропозиції ви можете особисто Наталії Збаращенко та до Обухівського районного штабу «Слуги Народу»:
м. Васильків, вул. Володимирська, 1, оф. 412

Джерело: https://www.zekomandaregion.kiev.ua/post/kandidat-na-golovu-grebinkivskoyi-otg-vid-slugi-narodu-natalya-zbarashchenko-pracyuie-nad-planom-rozvitku-gromadi?fbclid=IwAR0ubm8VvZl9qzT0-66FckvJhLpKbfp_Wzx2FslJywQKTggRb0J_nimJwro

0

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

Grebinky

0
Коментарі: 0Публікації: 90Реєстрація: 28-06-2019
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю