Нова схема Засух підкупу виборців

В селищі Гребінки та в місті Василькові здійснюється підготовка до масової фальсифікації місцевих виборів 2020 року від родини Засух.

Як стало відомо редакції, за останні три дні, в селищі Гребінки кількість виборців збільшилось на 80 осіб. Цим явищем занепокоєні місцеві жителі перед виборами до місцевих рад 25 жовтня 2020 року.

За словами місцевих жителів, по вулиці Білоцерківська 3, знаходиться гуртожиток, де тимчасово проживають працівники Саливонківського цукрового заводу на короткі сезонні роботи, що належить Тетяні Засусі. Довірена особа за дорученням, яке нотаріально завірено приватним васильківським нотаріусом Кайтанюк О.С. за фактичним місцем проживання подала заяви до васильківського відділу ведення державного реєстру виборців для зміни місця голосування в селищі Гребінки:

 – 7 вересня (понеділок) – 26 осіб;

 – 8 вересня (вівторок) – 30 осіб;

 – 9 вересня (середа) – 24 особи.

На даний час, за інсайдерською інформацією, ці списки поповнюються до 200 осіб на вибори до Гребінківської ОТГ.

Станом на 10 вересня 2020 року, по Васильківській ОТГ, де родина Засух також має свій інтерес, за такою схемою вже перереєстровали 200 осіб для фальсифікаціїї місцевих виборів і мають на меті так «провести» до 800 чоловік!!!

10 вересня 2020 року останній день подання заяв про зміну адреси реєстрації  для голосування.

Більш детальну та повну інформацію буде відомо згодом, після опрацювання всіх поданих заяв до відділу ведення державного реєстру виборців та оприлюднення їх на сайті державного реєстру виборців: 

https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_dvk&prejim=2

Як показує практика попередніх років, такого в селищі Гребінки раніше не відбувалось, навіть на період сезонних робіт, в цукровому заводі місце прописки та реєстрації до виборів не проводилось. Такі події схожі на організацію нової схеми підкупу виборців Гребінківської ОТГ для «протягування своїх» кандидатів у депутати до місцевої ради.

Таку схему підкупу виборців практикують в Україні в Одеській області в смт. Затока (курортне містечко)

https://izbirkom.org.ua/news/vybory-2019/2020/cvk-zanepokoyena-masovimi-zvernennyami-pro-zminu-viborchoyi-adresi-meshkancyami-odeskoyi-oblasti/

 

0

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

Grebinky

0
Коментарі: 0Публікації: 90Реєстрація: 28-06-2019
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю