Реальний ВВП України стрімко зменшується

Активісти Партії Порядок пропонують терміново рятувати економіку

ВВП України стрімко зменшується, повідомляють у Держслужбі статистики. За перший квартал падіння склало майже 11,5 % по відношенню до аналогічного періоду минулого року. Експерти кажуть, що це може призвести до зниження зарплатні, занепаду виробництва та збільшення кількості безробітних.

-Річна економіка за прогнозами експертів знизитися на 5%, зростання безробіття складе до 10%, дефіцит державного бюджету — в районі 5%, падіння гривні, зниження експорту — до 13,2 %, імпорту — до 17,2%, — комментує активіст Партії Порядок Руслан Шевердін. — Але найголовніша проблема в тому, що центральна влада  робить вигляд, що нічого не відбувається.

Починати рятувати економіку, впевнені активісти Партії Порядок, потрібно якомога швидше.

— У активістів Партії Порядок на сьогоднішній день розроблена програма дій з порятунку економіки України, — продовжує Руслан Шевердін. — Найголовніше першочергове завдання – дати шанс відродженню нашої промисловості і машинобудування. Всі ми прекрасно бачимо, що останнім часом Україна є таким своєрідним експортером сировини, а не готової продукції. Не треба бути великим експертом, щоб зрозуміти, що заробити можна тільки експортуючи готову продукцію, але не сировину.

Саме від стану економіки залежить рівень життя людей. А зробити життя кожного краще — головна мета Порядку.

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю