В селі Ковалівка, що належить родині Засух, виявлено спалах COVID 19

Як стало відомо редакції Grebinky.info інфекційне відділення Васильківської районної центральної лікарні переповнено жителями села Ковалівка, що під Києвом, які захворіли на COVID-19. Така кількість виявлених хворих пов’язана з тим, що родина Засух, у власності яких знаходиться вказане село, почала проводити безкоштовне тестування жителів села, хвилюючись, впершу чергу, за здоров’я своєї родини, оскільки Тетяна Засуха вже давно хворіє на важко виліковну  недугу і у випадку захворювання на COVID 19 може з вказаним вірусом не впоратися.

Проте, про такий спалах епідемії на території поки що Васильківського району мовчить місцева влада, і впершу чергу головний лікар Васильківської центральної лікарні Лідія Пацало, оскільки є давньою подругою родини Засух. Мовчить і створений у Васильківському районі Васильківський міськрайонний штаб по протидії COVID 19 під керівництвом одіозної голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович .

Такий спалах в селі ймовірно міг трапитися через постійні контакти родини Засух, і впершу чергу Тетяни Засухи, з представника Української православної церкви московського патріархату.


Справа в тому, що на території села Ковалівка родина Засух побудувала монастирь на честь преподобної Анастасії Київської,  до якого постійно навідується керівництво Києво-Печерської лаври, яке нещодавно захворіло на COVID 19.

Частина захворівших священників Києво-Печерської лаври за прямої вказівки Тетяни Засухи таємно (під іншими прізвищами) лікувалася якраз у інфекційному відділені Васильківської ЦРЛ під пильним контролем головного лікаря Лідії Пацало та голови Васильківської райради Наталії Баласинович (остання, подейкують, їм навіть харчі особисто доставляла, бо священникам лікарняна кухня не прийшлася до душі). 
Окрім того, родина  Засух в особі сина Андрія Засухи надала матеріальну допомогу лікарні, поставивши певне медичне обладнання та необхідні маски і захисні костюми.
Проте, як запевнили наші джерела, така медична допомога була не безкоштовною…

Як саме заробило керівництво Васильківського району разом з родиною Засух на «гуманітарній допомозі COVID 19» для Васильківської центральної районної лікарні – читайте у нашому наступному журналістському розслідуванні. 

 

 

 

0

Автор публікації

Офлайн 4 місяці

nikolas

0
Коментарі: 0Публікації: 18Реєстрація: 15-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю