Пандемія. Від рішень, куди йти і з ким зустрічатися, залежить життя — глава ВООЗ

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебрейесус заявив, що в умовах пандемії коронавірусу від рішення, куди йти і з ким зустрічатися, може залежати життя.

Про це він сказав на пресконференції 23 липня, повідомляється на сайті ВООЗ.

Гебрейесус підкреслив, що пандемія вже зруйнувала життя мільярдів людей.

«Абсолютно ясно, що люди хочуть жити своїм життям. Але повернення до колишнього життя немає. Пандемія вже змінила наш спосіб життя», – сказав він.

Глава ВООЗ закликав людей «ставитися до рішень про те, куди йти, що робити і з ким зустрічатися, як до рішень життя і смерті».

«Це може бути не ваше життя, але ваш вибір може вплинути на життя або смерть когось, кого ви любите, або абсолютно незнайомої людини», – пояснив він.

Гебрейесус нагадав, що більшість людей все ще уразливі для коронавірусу, і «якщо там, де ви живете, випадків зараження небагато, це ще не означає, що можна розслабитися»:

«Не чекайте, що хтось інший подбає про вашу безпеку. Ми всі маємо захищати себе і один одного».

Кількість випадків коронавірусу в світі перевищила 15 мільйонів. У трійці лідерів досі перебувають США, Бразилія та Індія.

Нещодавно Всесвітня організація охорони здоров’я зафіксувала новий антирекорд за кількістю нових випадків коронавірусу в світі – майже 260 тисяч осіб.

Глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус вважає, що «занадто багато країн» пішли в неправильному напрямку, і ситуація з коронавірусом ставатиме все гіршою. За даними ВООЗ, масова вакцинація проти коронавірусу може початися в середині 2021 року.

 

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
    Реєстрація
    *
    *
    *
    Генерація паролю