На Білоцерківщині – нова очільниця району

Голова Київської ОДА Василь Володін під час візиту до Білоцерківського району представив нового голову Білоцерківської РДА Людмилу Мерзлюк.

На Білоцерківщині – нова очільниця району - - VOlodin BTS1

Під час відвідання  Білоцерківського району у п’ятницю, 21 серпня, Київської облдержадміністрації Василь Володін  представив громаді нового голову Білоцерківської райдержадміністрації – Людмилу Мерзлюк. Про це повідомляє Київська ОДА.

 «Білоцерківщина – це флагман економіки Київської області, один з найбільших районів.  Тепер від Ваших виважених рішень великою мірою залежатиме добробут Білоцерківщини та людей, які тут живуть. Ми маємо спільні цілі, тому переконаний, що у співпраці зробимо Київський регіон найкращим», –зауважив Василь Володін, звертаючись до Людмили Мерзлюк.  

Також очільник області обговорив з населенням нагальні питання району. Та провів нараду з активом району. «Присутні підняли питання щодо стану автомобільних доріг, зокрема, вагового контролю; нового  районування, освітні питання, а саме –підготовку висококваліфікованих кадрів для всієї держави. Василь  Володін  запевнив, що не зважаючи на зміни графіку ремонту, що виникли з об’єктивних причин, ремонт доріг, які перебувають на балансі області буде виконано найближчим часом.Крім того, обговорили поточну ситуацію із захворюванням на коронавірус в області», йдеться у повідомленні КОДА.

На Білоцерківщині – нова очільниця району - - Volodin BTS2

Також зазначається, що звернення, які потребують додаткового  опрацювання,  голова  КОДА  взяв  під  особистий контроль, аби їх належним чином вирішити.

0

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

diana

0
Коментарі: 0Публікації: 183Реєстрація: 22-07-2020
Авторизація
*
*
або використайте соціальну мережу:
  Реєстрація
  *
  *
  *
  Генерація паролю